top of page

אוריה מויאל

מייסד ומנכ"ל

תואר ראשון בריפוי בעיסוק מטעם אוניברסיטת חיפה והטכניון ותעודת מדריך קליני מטעם הקריה האקדמית אונו. בשנים האחרונות פעיל בתחום בריאות הנפש ובעולם החברתי, ניסיון בהובלת צוותים ובהדרכת סטודנטים במסגרת הכשרתם בעולם השיקום. כותב בלוג באתר הארץ בנושאי בריאות הנפש.

ביוני 2019 ראה אור ספרו הראשון בהוצאת פרדס – רומן המביא את סיפורו של צעיר החווה אירוע פסיכוטי שמשנה את חייו; בניסיונו להשתחרר מהעבר, הוא יוצא למסע דרכים ברחבי ארצות הברית.

"מי מסוגל להוליד דברים בנחת

כל דבר בזמנו" - לאו צה

profile.jpeg

תהלה קארו

מלוות משפחות

ביבליותרפיסטית מטעם אוניברסיטת חיפה, מתמחה בטיפול משפחתי וזוגי.

בשנים האחרונות ליוותה משפחות שבהן בן משפחה המתמודד עם הפרעת נפש ב"מילם - מרכז ייעוץ למשפחות של מתמודדים" בחיפה. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וספרות, מאוניברסיטת בר-אילן, ותואר שני והסמכה בביבליותרפיה מאוניברסיטת חיפה. בוגרת מכון מנדל למנהיגות חברתית בצפון. בעלת תעודה בהנחיית קבוצות, וכיום במהלך התמחות בטיפול משפחתי וזוגי. יוצרת בקרמיקה, ציור וכתיבה.

מאמינה באפשרות לכתוב ולהרחיב את הסיפור האישי והמשפחתי על מנת לחיות חיים של משמעות ובחירה. 

תהלה קארו מטפלת משפחתית

רונה זיבנברג

מנהלת קשרי קהילה ומלוות משפחות

בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מטעם המכללה האקדמאית תל חי, ומוסמכת תואר שני בתכנית התלת שנתית לפסיכותרפיה אינטגרטיבית המשלבת גוף-נפש-רוח מטעם אוניברסיטת חיפה.

טבע-תרפיסטית בעמותת "דרך לוטן" בחמש השנים האחרונות -עבודה טיפולית דרך שטח עם אוכלוסיה של צעירים ונוער במצבי סיכון ואוכלוסיה עוברת חוק. מתמחה בעמותת 'עמך', מלווה מתמודדי נפש עם הפרעות חרדה, טראומה ואוכלוסיית דור ראשון ושני לשואה. מורה לבריגהו יוגה.

מאמינה בהשפעה של מפגש אנושי פשוט ובחיבור למשאבים של כל אדם דרך עולמות הגוף, הנפש והרוח.

רונה זיבנברג עובדת סוציאלית

יהודה איזנטל

מלווה משפחות

עובד סוציאלי M.A במסלול טיפול משפחתי וזוגי.

 

 נשוי ואב לארבעה. מטפל ביחידים, זוגות ומשפחות בקליניקה, ומשלב עבודה עם המרחב הפתוח מחוץ לקליניקה. עבד במשך עשר שנים עם נוער בסיכון, מתוכם שבע שנים בכפר "נירים בהרים" בדרום רמת הגולן לנוער בסיכון בקצה הרצף. במסגרת עבודתו התמחה במתן מענה למצבים משבריים מורכבים ובעבודה בשטח. למד הנחיית קבוצות באוניברסיטת חיפה והנחה קבוצות רבות במסגרת הכפר.

 

"בחודשים הקרובים יצא ספרי הראשון המספר על חייה של אלמנת צה"ל שנקלעה להרפתקה שמשנה את מסלול חייה. מנגן, כותב, לומד ומלמד. אוהב משפחה וחברה ולקחת את עצמי לקצה עם אתגרים מגוונים".

IMG-20210705-WA0094.jpg

בת שחר הרוש

מלוות משפחות

עובדת סוציאלית M.A, בעלת תואר ראשון בריפוי בעיסוק B.O.T, ותעודת מדריכה קלינית מטעם אוניברסיטת תל אביב. בעלת תעודה בהנחיית קבוצות מאוניברסיטת תל אביב.

אני מאמינה בתהליכים שמאפשרים התבוננות והקשבה לקולות שבתוכנו. מזה 7 שנים פוגשת ומלווה אנשים בטיפול פרטני וקבוצתי. לאורך השנים צברתי ניסיון במסגרות שונות בתחום בריאות הנפש ומהכשרות מקצועיות העוסקות בטיפול רגשי. עבדתי מספר שנים בשירות הציבורי במרכז לבריאות הנפש באר יעקב במחלקה ובטיפול יום, במרפאה לבריאות הנפש במסגרת קופת חולים ובקליניקה פרטית.

בת שחר הרוש מרפאה בעיסוק

תמר קאופמן

מלוות משפחות

מטפלת מוסמכת בפסיכותרפיה בגישה האקזיסטנציאליסטית (קיומית) מטעם סמינר הקיבוצים.

 

אמא לשלושה ילדים.  מטפלת במסגרות שונות בתחום בריאות הנפש בטיפולים פרטניים ומשפחתיים ובעלת קליניקה פרטית. בעלת שני תארים בעיצוב סביבה ובאדריכלות ותכנון ערים בהתמחות של שימור מבנים.


בעלת ניסיון של כארבע שנים בטיפול פרטני בתחום בריאות הנפש במסגרות המחליפות אשפוז במחלקה סגורה (בית מאזן וצוותי משבר המגיעים לטיפולי בית), ובעלת ניסיון טיפולי של שנתיים בטיפול ובהנחיית קבוצות בני משפחה של מתמודדים וכן במתן טיפולים קצרי מועד לבני משפחה.


"אני מזמינה אתכם לצאת למסע משותף, שמהותו הוא מפגש אותנטי, קשוב ומכיל, בו נעז להביט אל הקושי והסבל, נשהה במקומות אלו, נבחן את הבחירות ונרחיב אפשרויות כדי להקל במקצת על תחושת הבדידות הקיומית תוך חיפוש ויצירת משמעות בחיים וזאת ללא כל ביקורת או שיפוטיות".

tamar_edited_edited.jpg

נועה ישי

מלוות משפחות

עובדת סוציאלית .M.A, בעלת תואר שני מאוניברסיטת תל אביב, מטפלת זוגית ומשפחתית.

 

עובדת כשני עשורים במסגרת מחלקות לשירותים חברתיים, בטיפול פרטני, זוגי ומשפחתי.

במשך השנים עסקתי במשפחות במצבי פרידה, בטיפול פרטני וקבוצתי בגברים ונשים במעגל האלימות ובטיפול זוגי ומשפחתי.

מאמינה שהטיפול באדם תוך ראיית המערכת המשפחתית והקהילתית ממנה הוא בא מאפשרת חיבור לקשיים שלו בהווה ולכוחות שבו להתמודד עם האתגרים בחייו.
נועה ישי מטפלת משפחתית

ליטל פרץ

מלוות משפחות

תואר ראשון בריפוי בעיסוק B.O.T. מטעם הקריה האקדמית אונו. 

פסיכותרפיסטית אקזיסטנציאליסטית בוגרת התוכנית התלת שנתית בסמינר הקיבוצים.

חמש שנות ניסיון בתחום השיקום בבריאות הנפש. ליווי פרטני של אנשים המתמודדים עם קשים נפשיים בדרכם למציאת עיסוקים משמעותיים ולהגברת עצמאותם והשתתפותם במעגלי החיים. הדרכת צוותים של חונכים ומלווים בבריאות הנפש.

טיפול פרטני אקזיסטנציאליסטי אשר שם במרכז את האדם כיוצר של עצמו. מטרתו לעורר מודעות לחוויות הקיום האנושי ולהביא את האדם להיכרות עמוקה עם עצמו. דרך קשר משמעותי ודיאלוג אמיתי בטיפול, יוכל האדם להתמודד עם חייו באופן מלא ואמיץ ולהביא את עולמו הפנימי לכדי מימוש.

״טיפול מבחינתי הוא בראש ובראשונה קשר אנושי ובלתי אמצעי. מפגש שכזה יכול להביא את האדם לגילוי את עצמו ואת הקול הפנימי שלו דרך הבנת בחירותיו ותגובותיו. עבורי, להיות חלק מתהליכים מסוג זה זו זכות גדולה ומקור למשמעות והתרחבות״.

ליטל פרץ פסיכותרפיסטית

דנה המרמש

מלוות משפחות

M.A בדרמה תרפיה, מטפלת ברוח הגישה הנרטיבית. בוגרת לימודי טיפול משפחתי וזוגי במכון ברקאי ובפסיכותרפיה ממוקדת טראומה בעמותת נט"ל.

בשנים האחרונות עובדת כדרמה תרפיסטית במתי"א – מרכז תמיכה יישובי/אזורי עם נערים בעלי לקויות למידה ומטפלת פרטית עם בוגרים, ברוח הגישה הנרטיבית. בעלת ניסיון עם בריאות הנפש – ליווי מתמודדים בדיור מוגן במכון סאמיט. מחוברת מאוד לתחומי יצירה שונים ובמיוחד לביטוי עצמי באמצעות תיאטרון.

מאמינה ביכולת של כל אדם להתמודד עם אתגרים שונים בחייו ולצמוח מתוך רצון פנימי לשינוי. "אם הכול נראה חשוך מסביב, הבט שוב, אולי אתה זה האור." – רומי

דנה המרמש מטפלת משפחתית בהסמכה

יהודה גולן

מלווה משפחות

עובד סוציאלי M.S.W, בעל תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת בן-גוריון, ותואר שני בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת בר-אילן. תלמיד בתכנית התלת-שנתית לפסיכותרפיה במרכז טבע ומהות.

בשנים האחרונות טיפל במרכז ילדים-הורים בישוב שגב-שלום הסמוך לבאר-שבע. במרכז ניתן טיפול אינדיבידואלי להורים ולילדים, טיפולים דיאדיים, וטיפולים משפחתיים. מטפל שטח בעמותת דרך לוטן שמוציאה נוער במצבי סיכון למסעות טיפוליים במדבר. עובד סוציאלי במרכז הרפואי לבריאות הנפש מזור שבעכו. 

מאמין באנושיות כזו של היותנו מורכבים מחלקים שונים, ובחשיבות של מתן כבוד לכל חלק בתוכנו.

יהודה גולן עובד סוציאלי

עירד אייכלר

יו"ר ושותף

קיבוצניק בן זוג ואב ל-4. יזם חברתי מזה 12 שנה. זוכה פרס יזם השנה מטעם "הפורום הכלכלי העולמי", פרס "מנהיגות חברתית" מטעם אוניברסיטת בר אילן, פרס מטעם האו"ם ו-project zero על מודלים חדשניים לשילוב אנשים עם קשיים נפשיים בחברה. מייסד ויו"ר של "שכולו טוב", ארגון לשילוב חברתי של נפגעי נפש. מייסד של "7chairs" מרחב דיגיטלי לקבוצות תמיכה.

"בעבודה שלי בעולם בריאות הנפש גיליתי שהאנשים שקרובים רגשית לאדם המתמודד, נדרשים לתעצומות נפש וכוחות יוצאי דופן. שום אדם לא צריך להישאר לבד במצבים כאלו. לכן הקמנו את הקול שבפנים".

WhatsApp Image 2019-03-17 at 11.14.07.jp

עופר כהן

שותף

מנכ"ל קבוצת שכולו טוב (ע"ר) משנת 2006. זוכה תואר "יזם השנה" לשנת 2009 מטעם Schwab Foundation העולמית, ופרס project zero באו"ם לחדשנות בתחום קידום נפגעי נפש לשנת 2017.

 

בעל תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות בשיווק, ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות בתפעול, בוגר תכנית מנטורים במגזר החברתי והעסקי. במסגרת פעילותו מתנהל מול גורמים בכירים במגזר הציבורי והעסקי, במישור הלאומי והבינלאומי. כמו כן, כחלק מעשייתו מרצה בנושא ארגונים חברתיים ועוסק בחניכת מנהלים, ליווי ותמיכה ניהולית בהטמעת מודלים חברתיים לארגונים בארץ ובעולם.

port_19_2_17_67088.jpg

הצוות

שלנו

ידיים מחזיקות לב. צוות הקול שבפנים הינו מסור ומיומן בליווי מצבים משבריים בסביבה הטבעיתת
bottom of page