UriyaMoyal.jpg

תואר ראשון בריפוי בעיסוק מטעם אוניברסיטת חיפה והטכניון ותעודת מדריך קליני מטעם הקריה האקדמית אונו. בשנים האחרונות פעיל בתחום בריאות הנפש ובעולם החברתי, ניסיון בהובלת צוותים ובהדרכת סטודנטים במסגרת הכשרתם בעולם השיקום. כותב בלוג באתר הארץ בנושאי בריאות הנפש.

ביוני 2019 ראה אור ספרו הראשון בהוצאת פרדס – רומן המביא את סיפורו של צעיר החווה אירוע פסיכוטי שמשנה את חייו; בניסיונו להשתחרר מהעבר, הוא יוצא למסע דרכים ברחבי ארצות הברית.

"מי מסוגל להוליד דברים בנחת

כל דבר בזמנו" - לאו צה

מייסד ומנכ"ל

אוריה מויאל

תמונה תהלה.jpg

ביבליותרפיסטית מטעם אוניברסיטת חיפה, מתמחה בטיפול משפחתי וזוגי.

בשנים האחרונות ליוותה משפחות שבהן בן משפחה המתמודד עם הפרעת נפש ב"מילם - מרכז ייעוץ למשפחות של מתמודדים" בחיפה. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וספרות, מאוניברסיטת בר-אילן, ותואר שני והסמכה בביבליותרפיה מאוניברסיטת חיפה. בוגרת מכון מנדל למנהיגות חברתית בצפון. בעלת תעודה בהנחיית קבוצות, וכיום במהלך התמחות בטיפול משפחתי וזוגי. יוצרת בקרמיקה, ציור וכתיבה.

"מאמינה באפשרות לכתוב ולהרחיב את הסיפור האישי והמשפחתי על מנת לחיות חיים של משמעות ובחירה". 

מדריכה מקצועית, מלוות משפחות

תהלה קארו

Lital peretz.jpeg

תואר ראשון בריפוי בעיסוק B.O.T. מטעם הקריה האקדמית אונו. 

פסיכותרפיסטית אקזיסטנציאליסטית בוגרת התוכנית התלת שנתית בסמינר הקיבוצים.

חמש שנות ניסיון בתחום השיקום בבריאות הנפש. ליווי פרטני של אנשים המתמודדים עם קשים נפשיים בדרכם למציאת עיסוקים משמעותיים ולהגברת עצמאותם והשתתפותם במעגלי החיים. הדרכת צוותים של חונכים ומלווים בבריאות הנפש.

טיפול פרטני אקזיסטנציאליסטי אשר שם במרכז את האדם כיוצר של עצמו. מטרתו לעורר מודעות לחוויות הקיום האנושי ולהביא את האדם להיכרות עמוקה עם עצמו. דרך קשר משמעותי ודיאלוג אמיתי בטיפול, יוכל האדם להתמודד עם חייו באופן מלא ואמיץ ולהביא את עולמו הפנימי לכדי מימוש.

״טיפול מבחינתי הוא בראש ובראשונה קשר אנושי ובלתי אמצעי. מפגש שכזה יכול להביא את האדם לגילוי את עצמו ואת הקול הפנימי שלו דרך הבנת בחירותיו ותגובותיו. עבורי, להיות חלק מתהליכים מסוג זה זו זכות גדולה ומקור למשמעות והתרחבות״.

מלוות משפחות

ליטל אבגיל

אפריל 19.jpg

עובדת סוציאלית מטעם אוניברסיטת חיפה, ולימודים והכשרות מתחומי מדעי החברה והרוח: הנחיית קבוצות, "החינוך המרפא" האנתרופוסופי, גישת "ההתנגדות הלא-אלימה – הסמכות ההורית החדשה", תורת הנפש ברוח ההגות הבודהיסטית, הנחיית "שפת הקשב – מדיטציית מיינדפולנס".

ניסיוני בפועל כולל תפקידי ניהול של מסגרות, הדרכת צוותים מקצועיים ופארא-רפואיים וליווי ישיר.

מאמינה, חיה ומלווה אחרים מתוך יראת כבוד וצניעות הידיעה על נפש האדם. 

ובטוחה, כי "בְּעֵת נְעִילַת שַׁעַר" – בכוחות משותפים ובהישענות על שתי הכנפיים "תבונה וחמלה" – גם "יפתח שער".

מלוות משפחות

אביבה ינון

000012.JPG

עובד סוציאלי M.S.W מטעם האוניברסיטה העברית ובעל תואר ראשון במדעי ההתנהגות מטעם המכללה האקדמית ת"א-יפו.

מנהל מרכז למשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים בעיריית תל אביב.

שבע שנות ניסיון בתחום החברתי מתוכן ארבע שנות ניסיון בתחום בריאות הנפש.

 

עוסק בצילום ואומנות ככלי לביטוי אישי ומאמין מאוד בכוחות התרפויטיים של אומנות, מוזיקה, כתיבה ותחומי יצירה נוספים בתהליך ההתפתחות ומציאת משמעות בחייו של האדם. מושפע מזרם התפיסה האקזיסטנציאליסטי בתחום הפילוסופיה והפסיכולוגיה; שואב השראה רבה ממסורת הבודהיזם.

 

מאמין שאפשר למצוא תקווה גם במצבים הקשים ביותר; מאמין ביכולת של האדם לפעול למען שינוי חיובי במצבו. אני רואה במשפחה, בחברים ובסביבה הקרובה של האדם חלק חשוב ובלתי נפרד בתהליך השיקום ומעודד את מעורבתם.

מלווה משפחות

אדם דש

39065269_10214814840017351_7058158480389

עובדת סוציאלית קלינית M.S.W מטעם האוניברסיטה העברית ובעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ומדעי ההתנהגות. בעלת עשר שנות ניסיון בתחום בריאות הנפש, עובדת כיום במרכז ייעוץ והכוונה לבני משפחה אשר עברו משבר נפשי.

מנחת קבוצות וסדנאות להורים ובני משפחה. 

"אני מאמינה כי כל אדם מתמודד עם מצבים של קושי וכאב במהלך חייו, יחד עם זאת לכל אחד יש את הזכות לקיים חיים ראויים ומלאי תקווה. אני מרגישה זכות להיות חלק ממסע משותף של ליווי הצעיר ומשפחתו מתוך יצירת קשר משמעותי אשר יהווה בסיס לשינוי המיוחל".  
 

מלוות משפחות

מיכל נעים פריד

11048737_10153002188552972_2536501617406

בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות מטעם האקדמית ת"א-יפו. לומדת אימון וגישור בשיטת תקשורת מקרבת, במכון מיתרים. בוגרת שנקר בלימודי עיצוב גרפי. חמש שנות ניסיון בעבודה בהיי-טק בתפקיד ניהול קהילות. שנתיים ניסיון כחונכת חברתית של מתמודדים עם קשיים נפשיים וחברתיים בעמותות וקליניקות שונות.

 

אוהבת לכתוב (בעיקר למגירה), לצלם ולאפות עוגיות.

 

"מאמינה שביטוי עצמי אותנטי ואמיץ הוא המפתח לתקשורת מוצלחת ובריאה עם כל אדם בחיינו, ומרגישה שליחות לעזור לאנשים לבטא את מי שהם באמת".

מלווה חברתית

פרלין אגרנטי

aviya.jpg

עובדת סוציאלית קלינית ומרפאה בעיסוק. בעלת ניסיון בבריאות הנפש בעבודה עם משפחות, ילדים ונוער בסיכון.

"מאמינה באדם, בכח שלו לייצר שינוי פנימי וחברתי ובמפגש האנושי ככלי להניע תהליכים אלו".

מלוות משפחות

אביה וייס

WhatsApp Image 2019-03-17 at 11.14.07.jp

קיבוצניק בן זוג ואב ל-4. יזם חברתי מזה 12 שנה. זוכה פרס יזם השנה מטעם "הפורום הכלכלי העולמי", פרס "מנהיגות חברתית" מטעם אוניברסיטת בר אילן, פרס מטעם האו"ם ו-project zero על מודלים חדשניים לשילוב אנשים עם קשיים נפשיים בחברה. מייסד ויו"ר של "שכולו טוב", ארגון לשילוב חברתי של נפגעי נפש. מייסד של "7chairs" מרחב דיגיטלי לקבוצות תמיכה.

"בעבודה שלי בעולם בריאות הנפש גיליתי שהאנשים שקרובים רגשית לאדם המתמודד, נדרשים לתעצומות נפש וכוחות יוצאי דופן. שום אדם לא צריך להישאר לבד במצבים כאלו. לכן הקמנו את הקול שבפנים".

יו"ר

עירד אייכלר

port_19_2_17_67088.jpg

מנכ"ל קבוצת שכולו טוב (ע"ר) משנת 2006. זוכה תואר "יזם השנה" לשנת 2009 מטעם Schwab Foundation העולמית, ופרס project zero באו"ם לחדשנות בתחום קידום נפגעי נפש לשנת 2017.

 

בעל תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות בשיווק, ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות בתפעול, בוגר תכנית מנטורים במגזר החברתי והעסקי. במסגרת פעילותו מתנהל מול גורמים בכירים במגזר הציבורי והעסקי, במישור הלאומי והבינלאומי. כמו כן, כחלק מעשייתו מרצה בנושא ארגונים חברתיים ועוסק בחניכת מנהלים, ליווי ותמיכה ניהולית בהטמעת מודלים חברתיים לארגונים בארץ ובעולם.

שותף

עופר כהן

הצוות

שלנו

© 2020 by Voiceover

הקול שבפנים - תמיכה למשפחות של צעירים במשבר נפשי

תל אביב / חיפה / רמת גן / גבעתיים / חולון / ראשון לציון / הרצליה / נתניה / רמת השרון / כפר סבא / פתח תקווה / רעננה / מודיעין / עמק יזרעאל / טבעון / פרדס חנה / קריות

  • הקול שבפנים