אוריה מויאל

מייסד ומנכ"ל

תואר ראשון בריפוי בעיסוק מטעם אוניברסיטת חיפה והטכניון ותעודת מדריך קליני מטעם הקריה האקדמית אונו. בשנים האחרונות פעיל בתחום בריאות הנפש ובעולם החברתי, ניסיון בהובלת צוותים ובהדרכת סטודנטים במסגרת הכשרתם בעולם השיקום. כותב בלוג באתר הארץ בנושאי בריאות הנפש.

ביוני 2019 ראה אור ספרו הראשון בהוצאת פרדס – רומן המביא את סיפורו של צעיר החווה אירוע פסיכוטי שמשנה את חייו; בניסיונו להשתחרר מהעבר, הוא יוצא למסע דרכים ברחבי ארצות הברית.

"מי מסוגל להוליד דברים בנחת

כל דבר בזמנו" - לאו צה

UriyaMoyal.jpg

תהלה קארו

מנהלת מקצועית, מלוות משפחות

ביבליותרפיסטית מטעם אוניברסיטת חיפה, מתמחה בטיפול משפחתי וזוגי.

בשנים האחרונות ליוותה משפחות שבהן בן משפחה המתמודד עם הפרעת נפש ב"מילם - מרכז ייעוץ למשפחות של מתמודדים" בחיפה. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וספרות, מאוניברסיטת בר-אילן, ותואר שני והסמכה בביבליותרפיה מאוניברסיטת חיפה. בוגרת מכון מנדל למנהיגות חברתית בצפון. בעלת תעודה בהנחיית קבוצות, וכיום במהלך התמחות בטיפול משפחתי וזוגי. יוצרת בקרמיקה, ציור וכתיבה.

"מאמינה באפשרות לכתוב ולהרחיב את הסיפור האישי והמשפחתי על מנת לחיות חיים של משמעות ובחירה". 

תמונה תהלה.jpg

רונה זיבנברג

מנהלת קשרי קהילה ומלוות משפחות

בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מטעם המכללה האקדמאית תל חי. תלמידת תואר שני בתכנית התלת שנתית לפסיכותרפיה אינטגרטיבית המשלבת גוף-נפש-רוח מטעם אוניברסיטת חיפה.

טבע-תרפיסטית בעמותת "דרך לוטן" בחמש השנים האחרונות -עבודה טיפולית דרך שטח עם אוכלוסיה של צעירים ונוער במצבי סיכון ואוכלוסיה עוברת חוק. מתמחה בעמותת 'עמך', מלווה מתמודדי נפש עם הפרעות חרדה, טראומה ואוכלוסיית דור ראשון ושני לשואה. מורה לבריגהו יוגה.

מאמינה בהשפעה של מפגש אנושי פשוט ובחיבור למשאבים של כל אדם דרך עולמות הגוף, הנפש והרוח.

rona2.jpeg

ליטל אבגיל

מלוות משפחות

תואר ראשון בריפוי בעיסוק B.O.T. מטעם הקריה האקדמית אונו. 

פסיכותרפיסטית אקזיסטנציאליסטית בוגרת התוכנית התלת שנתית בסמינר הקיבוצים.

חמש שנות ניסיון בתחום השיקום בבריאות הנפש. ליווי פרטני של אנשים המתמודדים עם קשים נפשיים בדרכם למציאת עיסוקים משמעותיים ולהגברת עצמאותם והשתתפותם במעגלי החיים. הדרכת צוותים של חונכים ומלווים בבריאות הנפש.

טיפול פרטני אקזיסטנציאליסטי אשר שם במרכז את האדם כיוצר של עצמו. מטרתו לעורר מודעות לחוויות הקיום האנושי ולהביא את האדם להיכרות עמוקה עם עצמו. דרך קשר משמעותי ודיאלוג אמיתי בטיפול, יוכל האדם להתמודד עם חייו באופן מלא ואמיץ ולהביא את עולמו הפנימי לכדי מימוש.

״טיפול מבחינתי הוא בראש ובראשונה קשר אנושי ובלתי אמצעי. מפגש שכזה יכול להביא את האדם לגילוי את עצמו ואת הקול הפנימי שלו דרך הבנת בחירותיו ותגובותיו. עבורי, להיות חלק מתהליכים מסוג זה זו זכות גדולה ומקור למשמעות והתרחבות״.

Lital peretz.jpeg

בת שחר הרוש

מלוות משפחות

תואר ראשון בריפוי בעיסוק B.O.T, ותעודת מדריכה קלינית מטעם אוניברסיטת תל אביב. כיום במהלך לימודי תואר שני בעבודה סוציאלית. בעלת תעודה בהנחיית קבוצות מאוניברסיטת תל אביב.

אני מאמינה בתהליכים שמאפשרים התבוננות והקשבה לקולות שבתוכנו. מזה 7 שנים פוגשת ומלווה אנשים בטיפול פרטני וקבוצתי. לאורך השנים צברתי ניסיון במסגרות שונות בתחום בריאות הנפש ומהכשרות מקצועיות העוסקות בטיפול רגשי. עבדתי מספר שנים בשירות הציבורי במרכז לבריאות הנפש באר יעקב במחלקה ובטיפול יום, במרפאה לבריאות הנפש במסגרת קופת חולים ובקליניקה פרטית.

4V4A9280.jpg

אדם דש

מלווה משפחות

עובד סוציאלי M.S.W מטעם האוניברסיטה העברית ובעל תואר ראשון במדעי ההתנהגות מטעם המכללה האקדמית ת"א-יפו.

מנהל מרכז למשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים בעיריית תל אביב.

שבע שנות ניסיון בתחום החברתי מתוכן ארבע שנות ניסיון בתחום בריאות הנפש.

 

עוסק בצילום ואומנות ככלי לביטוי אישי ומאמין מאוד בכוחות התרפויטיים של אומנות, מוזיקה, כתיבה ותחומי יצירה נוספים בתהליך ההתפתחות ומציאת משמעות בחייו של האדם. מושפע מזרם התפיסה האקזיסטנציאליסטי בתחום הפילוסופיה והפסיכולוגיה; שואב השראה רבה ממסורת הבודהיזם.

 

מאמין שאפשר למצוא תקווה גם במצבים הקשים ביותר; מאמין ביכולת של האדם לפעול למען שינוי חיובי במצבו. אני רואה במשפחה, בחברים ובסביבה הקרובה של האדם חלק חשוב ובלתי נפרד בתהליך השיקום ומעודד את מעורבתם.

000012.JPG

פרלין אגרנטי

מלווה חברתית

בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות מטעם האקדמית ת"א-יפו. לומדת אימון וגישור בשיטת תקשורת מקרבת, במכון מיתרים. בוגרת שנקר בלימודי עיצוב גרפי. חמש שנות ניסיון בעבודה בהיי-טק בתפקיד ניהול קהילות. שנתיים ניסיון כחונכת חברתית של מתמודדים עם קשיים נפשיים וחברתיים בעמותות וקליניקות שונות.

 

אוהבת לכתוב (בעיקר למגירה), לצלם ולאפות עוגיות.

 

"מאמינה שביטוי עצמי אותנטי ואמיץ הוא המפתח לתקשורת מוצלחת ובריאה עם כל אדם בחיינו, ומרגישה שליחות לעזור לאנשים לבטא את מי שהם באמת".

11048737_10153002188552972_2536501617406

עירד אייכלר

יו"ר

קיבוצניק בן זוג ואב ל-4. יזם חברתי מזה 12 שנה. זוכה פרס יזם השנה מטעם "הפורום הכלכלי העולמי", פרס "מנהיגות חברתית" מטעם אוניברסיטת בר אילן, פרס מטעם האו"ם ו-project zero על מודלים חדשניים לשילוב אנשים עם קשיים נפשיים בחברה. מייסד ויו"ר של "שכולו טוב", ארגון לשילוב חברתי של נפגעי נפש. מייסד של "7chairs" מרחב דיגיטלי לקבוצות תמיכה.

"בעבודה שלי בעולם בריאות הנפש גיליתי שהאנשים שקרובים רגשית לאדם המתמודד, נדרשים לתעצומות נפש וכוחות יוצאי דופן. שום אדם לא צריך להישאר לבד במצבים כאלו. לכן הקמנו את הקול שבפנים".

WhatsApp Image 2019-03-17 at 11.14.07.jp

עופר כהן

שותף

מנכ"ל קבוצת שכולו טוב (ע"ר) משנת 2006. זוכה תואר "יזם השנה" לשנת 2009 מטעם Schwab Foundation העולמית, ופרס project zero באו"ם לחדשנות בתחום קידום נפגעי נפש לשנת 2017.

 

בעל תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות בשיווק, ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות בתפעול, בוגר תכנית מנטורים במגזר החברתי והעסקי. במסגרת פעילותו מתנהל מול גורמים בכירים במגזר הציבורי והעסקי, במישור הלאומי והבינלאומי. כמו כן, כחלק מעשייתו מרצה בנושא ארגונים חברתיים ועוסק בחניכת מנהלים, ליווי ותמיכה ניהולית בהטמעת מודלים חברתיים לארגונים בארץ ובעולם.

port_19_2_17_67088.jpg

הצוות

שלנו

© 2020 by Voiceover

הקול שבפנים - תמיכה למשפחות של צעירים במשבר נפשי

תל אביב / חיפה / רמת גן / גבעתיים / חולון / ראשון לציון / הרצליה / נתניה / רמת השרון / כפר סבא / פתח תקווה / רעננה / מודיעין / עמק יזרעאל / טבעון / פרדס חנה / קריות

  • הקול שבפנים